Дитячий магнітний конструктор Будинок на колесах 68 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38529
1 458 ₴
1 285 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвивайте фантазійне мислення разом із магнітним конструктором! Іграшковий набір містить 68 ігрових елементів із магнітними деталями, що дають змогу легко побудувати конструкцію будь-якої складності. Елементи відрізняються між собою за формою, розміром і кольором. Можна скласти запропоновану фігуру або проявити фантазію й запропонувати своє бачення. Жодних обмежень для розвитку дитини!
Особливості:
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має яскраву кольорову гаму
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Магнітний конструктор у тематиці: Будинок на колесах
- Кількість деталей: 68 шт
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 57 × 41.5 × 59 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 68 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Архітектурні споруди |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 590 мм |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 415 мм |
- Ціна: 1 285 ₴



