Дитячий магнітний конструктор Потяг 72 деталі

- Немає в наявності
- Код: 38533
1 513 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побудувати потяг самостійно легко, якщо ви маєте магнітний конструктор! Тематичний набір із магнітними елементами дасть змогу швидко зібрати споруди не тільки потяги, а й рейки, якими він їде. До набору входять 72 деталі та кольорові наклейки для прикрашання готової конструкції.
Особливості:
- У комплекті є кольорові наклейки
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має колірне забарвлення
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Магнітний конструктор у тематиці: Потяг
- Кількість деталей — 72
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 39.5 × 9 × 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 72 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 513 ₴



