Дитячий магнітний конструктор Замок 85 деталей

- Немає в наявності
- Код: 38535
1 375 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Власний замок у дитячій? Легко! Тематичний конструктор із магнітними елементами дасть змогу швидко зібрати споруду з вежею, віконцями, дверима та сходами. До набору входить 85 деталей і кольорові наклейки для прикрашання готової конструкції. У коробці також можна знайти покривну інструкцію, як скласти різні фігури.
Особливості:
- У комплекті є кольорові наклейки
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має яскраву кольорову гаму
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Магнітний конструктор у тематиці: Замок
- Кількість деталей — 85
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 39.5 × 9 × 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 85 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Замки |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 290 мм |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 375 ₴


