Дитячий магнітний конструктор із підсвічуванням 75 деталей

- Немає в наявності
- Код: 38537
1 165 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Юні архітектори будуть у захваті: справжній замок із вежею й віконцями, які підсвічуються! Ігрові елементи мають магнітні деталі, тому легко фіксуються. Можна складати запропоновану конструкцію, або проявити фантазію і побудувати щось цікаве. До комплекту входять елементи з підсвічуванням, які надають готової конструкції особливого шарму.
Особливості:
- Містить 4 елементи з підсвічуванням
- Яскраве кольорове оформлення
- У комплекті є тематичні наклейки
- Конструктор виготовлений із міцного пластику
Комплектація:
- Деталі конструктора
- 4 елементи з підсвічуванням
- Тематичні наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 75
- Працює від батарейок (входять до комплекту)
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 30 × 6 × 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 75 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 165 ₴

