Дитячий магнітний конструктор Парк динозаврів із фігурками 101 деталь

-6%
- Готово до відправки
- Код: 38539
1 946 ₴
1 821 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Власний зоопарк у дитячій кімнаті? Легко! Тематичний конструктор із магнітними елементами дасть змогу швидко зібрати споруду, де є незвичайні мешканці — динозаври. До набору входить 101 деталь, серед яких є ігрові фігурки. У коробці також можна знайти покривну інструкцію, як скласти різні фігури.
Особливості:
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має кольорове забарвлення
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Магнітний конструктор у тематиці: Парк динозаврів
- У комплекті: 4 фігурки динозаврів
- Кількість деталей: 101 шт.
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 39.5 × 9 × 28.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 101 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 821 ₴


