Дитячий магнітний конструктор 12 машинок 82 деталі

- Немає в наявності
- Код: 38542
1 131 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дозвольте своїй фантазії розгулюватися на повну разом із цим яскравим магнітним конструктором! Геометричні фігурки, фантастичні будиночки або фігурки тварин: чого тільки не збереш із нього. До набору також додані яскраві машинки, для яких можна побудувати саморобні треки з конструктора. Гра з магнітним конструктором дає змогу дитині розвинути свою фантазію й потренувати дрібну моторику рук і координацію рухів.
Особливості:
- К набору додано 12 машинок
- Машинки мають металопластиковий корпус
- Деталі виготовлені з пластику з металевими елементами
- Різна форма деталей
- Яскрава палітра кольорів
- До набору додані наклейки для декорування
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 82
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 34 × 7.5 × 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 82 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Гонки |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 75 мм |
- Ціна: 1 131 ₴


