Дитячий магнітний конструктор Будівельний майданчик 90 деталей

-8%
- Готово до відправки
- Код: 38545
2 078 ₴
1 907 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Власний будівельний майданчик у дитячій кімнаті? Легко! Тематичний конструктор із магнітними елементами дасть змогу швидко зібрати будівлю та спеціалізовану машинку. До набору входить 90 елементів, серед яких дорожні знаки та частини дороги.
Особливості:
- Має яскраву кольорову гаму
- Містить деталі для збирання машинки
- Дає змогу створювати різні фігури у форматі 3D
- Інструкція із завданнями різної складності
- Конструктор виготовлений із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Тематика: Будівельний майданчик
- Кількість деталей: 90 шт.
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 38.5 × 7 × 28.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 90 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 285 мм |
| Довжина упаковки | 385 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 907 ₴

