Дитячий магнітний конструктор Школа 99 деталей

-8%
- Готово до відправки
- Код: 38546
2 655 ₴
2 437 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Власна школа в дитячій кімнаті? Тематичний конструктор із магнітними елементами дасть змогу швидко зібрати будівлю та шкільний автобус, який везе на заняття. До набору входить 99 елементів, а також тематичні наклейки й інструкція з прикладами конструкцій різного рівня складності.
Особливості:
- Має кольорове забарвлення
- У комплекті також є деталі автобуса
- Дає змогу створювати різні 3D-фігури
- Інструкція із завданнями різної складності
- Конструктор виготовлений із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Магнітний конструктор у тематиці: Школа
- Кількість деталей: 99 шт.
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 41.5 × 6.5 × 31.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 99 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 315 мм |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
- Ціна: 2 437 ₴









