Конструктор для дітей із великими деталями у відрі 90 шт. Вид 1

-18%
- Готово до відправки
- Код: 38549
1 042 ₴
852 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий конструктор для найменших має збільшені деталі, які малюкові буде зручно тримати в ручках. Деталі конструктора виготовлені з міцного та легкого пластику, який є витривалим матеріалом, тому іграшки слугуватимуть дитині довгі роки, повні цікавих ігор.
Особливості:
- Деталі виготовлені з пластику
- Великий розмір деталей
- Яскрава колірна гама
- Чудово тренує дрібну моторику рук
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 90
- Упаковка: Відро
- Розмір упаковки: 23 × 23 × 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 90 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 230 мм |
- Ціна: 852 ₴


