Дитячий магнітний конструктор із фігурками тварин 42 деталі

- Немає в наявності
- Код: 38563
1 173 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Побудувати свій зоопарк легко, якщо у вашому розпорядженні магнітний конструктор! Міцні прозорі блоки просто фіксуються, утворюючи надійну конструкцію. Покрокова інструкція перетворить процес будівництва в розважальну гру!
Особливості:
- Вирізняється високою якістю й різноманітністю деталей
- Має яскраву колірну гаму
- Книжка із завданнями
- Конструктор виготовлений із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Деталі конструктора
- Покрокова інструкція
- Ігрові фігурки у формі тварин
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 42
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 28 × 6 × 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 42 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 280 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 173 ₴

