Дитячий військовий конструктор Combat Truck Glory mission 200 деталей

-8%
- Готово до відправки
- Код: 38564
609 ₴
558 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор у форматі військової техніки — захопливий набір для дітей, який дає змогу зібрати деталізовану модель. Під час складання дитина розвиває важливі навички, як-от дрібна моторика, логічне мислення та посидючість. Кожна деталь набору ретельно опрацьована, а покрокова інструкція допомагає зробити процес складання зрозумілим і цікавим.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі військової техніки
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь ретельно пропрацьована
- У комплекті з конструктором йде покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Тематика — військова техніка
- Серія — Glory mission
- Кількість деталей — 200
- Тип кріплення — пазовий
- Розмір деталей — стандарт
- Розмір у зібраному вигляді: 15 х 7 х 6.5 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 32 × 5 × 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 200 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 210 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 558 ₴


