Конструктор дерево 65 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38573
675 ₴
594 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Виростити квітуче дерево тепер можна прямо посеред дитячої кімнати. Конструктор із барвистими елементами пропонує дітям зануритися в захопливий процес складання дерева, який має мальовничі квіти з яскравими зеленими листочками та різнобарвними пелюстками. Конструктор сприяє соціальному розвитку — діти можуть грати разом, обмінюватися ідеями та спільно творити.
Особливості:
- Простий, інтуїтивно зрозумілий спосіб збирання
- Зручна зелена платформа для встановлення дерева
- Різноманітність елементів
- Усі деталі виготовлені з якісного пластику, який не містить шкідливих домішок і абсолютно безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: 3 роки
- Кількість деталей: 65
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 32 х 6 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 65 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Рослини |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 594 ₴


