Ігровий столик із конструктором і стільчиком 99 деталей

- Готово до відправки
- Код: 38576
3 165 ₴
2 790 ₴
Мультифункціональний ігровий столик — незамінне придбання для творчого розвитку малюка починаючи з 3-річного віку. Дизайн меблів вирізняється прекрасно підібраними яскравими кольорами, що гармонійно поєднуються між собою та створюють справжню феєрію кольору. Також треба зазначити ретельно опрацьовані деталі набору: від висоти столика до анатомічної форми сидіння стільчика.
Робоча поверхня виготовлена як двостороння стільниця, перша ігрова сторона, обладнана спеціальними комірками під конструктор, а друга сторона з гладкою поверхнею призначена для навчання.
Модель виділяється простотою складання, легкою вагою й екологічно безпечними матеріалами, які не викликають алергію, не мають запаху, і повністю безпечні для здоров'я Вашої дитини.
Столик зі стільчиком легко очищається від будь-яких забруднень і витримує активні дитячі ігри, без деформації та появи відколів.
Також до комплектації додали яскравий конструктор, з якого Ваш малюк зможе побудувати дивовижні, різноманітні споруди.
Особливості:
- Двостороння стільниця
- Пластмасові затискачі для фіксації знімної поверхні
- Зручна вбудована ручка в основі столика
- Яскравий конструктор
Комплектація:
- Столик
- Стільчик
- 99 деталей конструктора
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів: 99
- Розміри столика: 62 х 43.5 х 42 см
- Знімна стільниця: 57.5 х 29 см
- Розмір стільчика: 28 х 26 х 44 см
- Паковання: коробка
- Габарити упаковки: 66 х 15 х 44 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Стіл-конструктор |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 99 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 660 мм |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Висота упаковки | 440 мм |
- Ціна: 2 790 ₴






