Дитячий конструктор Динозавр Діорама 244 деталі

- Готово до відправки
- Код: 38589
948 ₴
835 ₴
Конструктор у форматі диорами з динозаврами стане захопливим заняттям для маленьких шанувальників доісторичного світу. Цей набір дає змогу зібрати захопливу сценку з давніми ящерами, створюючи атмосферу загадкового світу динозаврів. Збирання конструктора розвиває важливі навички, як-от дрібна моторика, логічне мислення, посидючість і вміння виконувати дії за ладом.
Кожна деталь набору виготовлена з високою точністю, що дає змогу створити реалістичну та захопливу композицію. Завдяки чудовій деталізації й опрацювання елементів діораму має живий та цікавий вигляд. До комплекту входить покрокова інструкція, яка робить збирання простим і зрозумілим для дітей від 6 років.
Цей конструктор стане не тільки цікавою іграшкою, а й оригінальною прикрасою кімнати, а також подарунком для всіх, хто захоплюється динозаврами та давнім світом.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику логічне мислення послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі діорами з динозаврами
- Ігровий набір прекрасно деталізований кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік — 6 років
- Кількість деталей: 244
- Тематика: динозаври
- Серия: Dinosaur Park
- Тип кріплення — пазовий
- Розмір деталей — стандарт
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 21 × 12.5 × 16.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 244 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 165 мм |
| Довжина упаковки | 210 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 125 мм |
- Ціна: 835 ₴



