Конструктор квіти Картина з квіточками ZuanMa 241 деталь

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38603
464 ₴
408 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Картина з квіточками — це захопливий набір для створення квіткової композиції. Конструктор розвиває цікавість до природи, логічне мислення й покращує моторику. Картину можна повісити на стіну або поставити на стіл.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі картини з кольорами та букашкою
- Картину можна буде повісити на стіну або поставити на полиці або на столі
- Ігровий набір чудово деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: 6 років
- Тематика; квіти
- Серия:"Flowers"
- Тип кріплення: пазовий
- Кількість деталей: 294
- Розмір деталей: стандарт
- Розмір у складеному вигляді: 11.1 х 5.9 х 19.2 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 14 х 6 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 241 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Рослини |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 408 ₴


