Дитячий конструктор Екскаватор 568 деталей

-8%
- Готово до відправки
- Код: 38624
1 068 ₴
980 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор-екскаватор стане чудовим вибором для маленьких будівельників. Деталізовані елементи та реалістичний дизайн роблять гру захопливою та пізнавальною. Збирання екскаватора допомагає розвивати уважність, моторику рук і логічне мислення. Покрокова інструкція робить процес складання простим і захопливим для дітей будь-якого віку!
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі екскаватора
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь ретельно пропрацьована
- У комплекті з конструктором йде покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: от 6 років
- Тематика — техніка спеціального призначення
- Тип кріплення — пазовий
- Кількість деталей — 568
- Розмір деталей — стандарт
- Розмір у зібраному вигляді: 21.5 х 10.5 х 10.5 см
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 45 × 6.8 × 32.8 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 568 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Колір | Сірий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 328 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 68 мм |
- Ціна: 980 ₴


