Дитячий конструктор Кактус Магнітна гра Нагодуй пташеняти 59 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38629
814 ₴
717 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей незвичайний конструктор дасть змогу дитині зібрати свою власну фантастичну рослину зі наявних деталей. Рослина стилізована під яскравий кактус, до якого можна додати квіточки та гілки.
Конструктор являє собою цікаву та корисну іграшку, яка розвиває не тільки дрібну моторику ручок дитини, а й допомагає тренувати креативність малюка.
Особливості:
- 59 деталі
- Конструктор стилізований під кактус
- Деталі конструктора виготовлені з пластику
- До набору додана магнітна гра з пташками та черв'ячками
- Чудово розвиває дрібну моторику рук і координацію рухів
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей — 59
- Матеріал: пластик
- Паковання: бокс
- Розмір упаковки: 24 х 17 х 15.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 59 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 155 мм |
| Довжина упаковки | 240 мм |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Ширина упакування | 170 мм |
- Ціна: 717 ₴



