Конструктор квіти Eternal Flowers 646 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38638
544 ₴
479 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор у форматі квітів стане чудовим варіантом для прихильників творчості та моделювання. Цей набір допомагає дитині розвивати важливі навички, як-от дрібна моторика, логічне мислення та посидючість. Завдяки високій деталізації кожен елемент набору має реалістичний та естетичний вигляд, що робить процес складання захопливим.
Готову квіткову композицію можна використовувати як оригінальну прикрасу інтер'єру або подарувати близьким. До комплекту входить покрокова інструкція, яка дає змогу легко й без помилок зібрати модель. Цей конструктор ідеально підійде для дітей від 6 років і старше, надаючи можливість весело та корисно провести час.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику логічне мислення послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі квітів
- Ігровий набір прекрасно деталізований кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — квіти
- Серія — Eternal Flowers
- Кількість деталей — 646
- Тип кріплення — пазовий
- Розмір деталей — стандарт
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 9.5 × 5.8 × 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 646 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Рослини |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 58 мм |
- Ціна: 479 ₴









