Конструктор квіти Eternal flowers 680 деталей

-26%
- Готово до відправки
- Код: 38639
647 ₴
479 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор у форматі квітів стане чудовим варіантом для творчого та розвивального дозвілля. Цей набір дає змогу зібрати мініатюрні квіткові композиції, які прикрасять кімнату або послужать оригінальною іграшкою. У процесі складання дитина розвиває дрібну моторику, логічне мислення, посидючість і вміння виконувати дії поетапно.
Кожна деталь набору пропрацьована з високою точністю, що дає змогу створити реалістичний і акуратний вигляд квітів. До комплекту входить покрокова інструкція, яка робить збирання зрозумілим і захопливим навіть для дітей від 6 років. Цей конструктор стане чудовим подарунком для шанувальників квітів і створення гарних композицій своїми руками.
Особливості:
- Представлений у форматі трьох квіточок
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику логічне мислення послідовність дій та посидючість
- Ігровий набір прекрасно деталізований кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — квіти
- Серия – Eternal flowers
- Тип кріплення — пазовий
- Кількість деталей — 680
- Розмір деталей — стандарт
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 9.5 × 6 × 22 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 680 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Рослини |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 220 мм |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 479 ₴







