Конструктор Квіти в горщику Flowers 378 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38667
586 ₴
515 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор із квітів — це захопливий набір для дітей, що дає змогу створювати оригінальні квіткові композиції. Конструктор зроблений із високою деталізацією, і кожна деталь пропрацьована для максимальної зручності в складанні.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі квітки в горщику
- Ігровий набір чудово деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: 6 роки
- Тематика: квіти
- Серия: "Flowers"
- Кількість елементів: 378
- Тип кріплення: пазовий
- Розмір деталей: стандарт
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 20.5 × 5.5 × 31 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 378 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Рослини |
| Тип конструктора | 3D |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 310 мм |
| Довжина упаковки | 205 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
- Ціна: 515 ₴


