Блоковий конструктор для дітей Builder 120 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38672
472 ₴
415 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Одна з найкорисніших ігор для розвитку логічного та фантазійного мислення! Іграшковий набір містить 120 деталей із пазовим типом кріплення, які відрізняються за кольором. Кількість фігурок, які можна скласти — не обмежена. До комплекту входить кольорова інструкція, яка пропонує кілька цікавих варіантів, а далі — залежить від фантазії дитини.
Особливості:
- Деталі класичної форми з пазовим типом кріплення
- Набір має приємне колірне фарбування
- Зручна коробка з ручками для зберігання
- Виконаний із міцного безпечного пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість деталей: 120
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 13 × 13 × 18 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 120 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 180 мм |
| Довжина упаковки | 130 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 130 мм |
- Ціна: 415 ₴



