Інтерактивний ігровий Планшет для малюків TK Group озвучування українською мовою

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38410
571 ₴
502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вчіть свою дитину в ігровій формі з найкращими іграшками від "TK Group"! Адже з інтерактивним планшетом навчання ще ніколи не було таким веселим і захопливим!
Особливості:
- Сучасний дизайн і ергономічна форма
- Підсвічування
- Аналоговий годинник із тріскачкою
- Обертові барабани із зображеннями звірят
- Європейські шестерні
- Навчальна казка
- Дитячі пісеньки українською мовою
- Звуковий ефект зйомки
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Планшет працює від 2 батарейок типу "АА" (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 13 х 3 х 19 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 18 × 4 × 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 1 року |
| Висота | 19 см |
| Довжина | 13 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий планшет |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 3 см |
| Мови | Український |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 240 мм |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 502 ₴



