Електронний конструктор зі світлом і звуком 34 деталі

- Немає в наявності
- Код: 38412
1 124 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Діти можуть боятися починати вивчати такі серйозні природні науки, як-от фізика, тому що їх лякає кількість формул і нових термінів. електричних ланцюгів, які виконуватимуть різні дії: світло, звук, вмикання вентилятора або навіть ігри з запусками мініфризбі, гіроскопа та весела гра з ниткою.
До комплекту з конструктором також входить ілюстрована інструкція зі збирання різних кругів, де також коротке пояснення фізичних процесів, що відбуваються у кожному варіанті складання, а також довідка з роз'ясненням функцій кожної деталі.
Особливості:
- 70 варіантів збирання
- До комплекту входить ілюстрована інструкція зі збирання різних моделей
- Інструкція містить короткі пояснення фізичних процесів для кожної зібраної моделі конструктора
- До набору входять ліхтарик, сирена, вентилятор, пристрої для запуску мініфризбі, гіроскоп із підсвіткою й нитки
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Кількість деталей: 34
- Працює від трьох батарейок типу "AA" (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 41 × 7 × 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 34 шт. |
| Матеріал | Метал/пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Тип конструктора | Електронний |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Фіолетовий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 270 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 124 ₴




