Дитяча розвиваюча іграшка Літаюча тарілка з пальчиковими іграми та сенсорними елементами

- Немає в наявності
- Код: 38414
366 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальне брязкальце для найменших, яке не тільки розважить малюків, а й подарує чудові тактильні відчуття. Іграшка виготовлена у формі літаючої тарілки. Брязкальце має сенсорні кульки з кольоровим забарвленням, які також можуть слугувати прорізувачем. Частини іграшки обертаються по колу, видаючи водночас характерний звук тріскачки.
Особливості:
- Виготовлена у формі літаючої тарілки
- Дві частини іграшки обертаються на 360 градусів, видаючи характерний тріскучий звук
- Сенсорні кульки з яскравим забарвленням, які також можуть слугувати прорізувачем
- Ігри для пальчиків у вигляді прозорі кульки
- Виготовлена з комбінованого матеріалу — пластику та гуми
- Вирізняється приємною кольоровою гамою
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір брязкальця: 8 х 8 х 7 см
- Розмір упаковки: 11 × 8.5 × 10 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 100 мм |
| Довжина упаковки | 110 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 85 мм |
- Ціна: 366 ₴


