Брязкальце для дітей Гусениця В асортименті

- Немає в наявності
- Код: 38416
294 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кольорова гусениця знає, як легко привернути увагу малюків і швидко їх заспокоїти. Іграшка складається з 4 рухомих частин, які відрізняються кольором і фактурою і з'єднуються між собою за допомогою еластичного шнурочка. Ручка-кільце дасть змогу малюкам зручно тримати іграшку в руках. Є також 3 гумові кільця, що виконують роль прорізувача.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі гусениці
- Складається з рухомих елементів яскравої кольорової гами
- Три гумові кільця з фактурною поверхнею, які також слугують прорізувачем
- Сполучні елементи в голові гусениці
- Зручна ручка-кільце
- Виготовлена з міцного пластику
Характеристики:
- Розмір брязкальця: 8 х 5 х 16 см
- Розмір упаковки: 16.5 × 5.5 × 20 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 160 мм |
| Довжина | 80 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Іграшка з прорізувачем |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 55 мм |
- Ціна: 294 ₴


