Дитяча залізниця Train Set зі звуком і миготливим підсвічуванням 21 елемент

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38417
764 ₴
672 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Захопливий набір іграшкової залізниці дасть змогу насолодитися годинами веселої гри під час створення маршруту для поїздів. Тільки уявіть, як заворожливо рухається локомотив і залізничний ряд по щойно зібраним рейкам! А звуковий супровід і яскрава підсвітка локомотива чудово доповнить гру.
Особливості:
- Зручне з'єднання вагонів
- Легке з'єднання рейок
- Локомотив відтворює звуки поїзда й обладнаний миготливим підсвічуванням
- Батарейки вставляються у відсік зверху
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Локомотив працює від 2 батарейок типу "AA" (до комплекту не входять)
- Розмір зібраної залізниці може становити: від 66 до 110 см
- У наборі: 21 елемент
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 41.5×6×35.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Протяжність дороги | 1.1 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 355 мм |
| Довжина упаковки | 415 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 672 ₴


