Лялька дитяча Лижниця у зимовому одязі з аксесуарами 30 см

- Немає в наявності
- Код: 38419
556 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лялька має підтягнуту статуру та тонкі риси обличчя, вона одягнена в теплий спортивний одяг і має довге та густе штучне волосся, з якого дитині буде цікаво робити нові зачіски. Іграшка виготовлена з пластику з гумовими головами та руками та має шарнірний тип з'єднання суглобів, який дає їй змогу приймати безліч реалістичних поз. Гра з цією лялькою дасть змогу дитині розвинути свою фантазію й образне мислення, а також потренувати дрібну моторику своїх рук і просторове мислення.
Особливості:
- Лялька виготовлена з пластику з гумовими головою і руками
- Іграшка має шарнірне з'єднання суглобів
- Тематика ляльки — активний зимовий відпочинок
- До комплекту входять знімні окуляри, чоботи та лижі
- У ляльки довге та густе штучне волосся
- Іграшка має тонкі та приємні риси обличчя
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Висота ляльки — 30 см
- Паковання: коробка
- Габарити упаковки: 23 x 6 x 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 4 см |
| Довжина | 8 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 230 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 556 ₴

