М'яка іграшка нічник Слоник із гумовим прорізувачем для малюків

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38421
747 ₴
655 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З таким м'яким "охоронцем" сновидінь, ваш малюк спатиме солодко та спокійно. Багатофункціональна м'яка іграшка стане чудовим вибором гри для найменших, адже вона поєднує в собі нічник і кілька цікавих активностей. На одній лапці тварини знаходить безпечне для малюків пластикове дзеркальце, на іншій — гумовий прорізувач, який допоможе подолати дискомфорт під час прорізування зубів. А якщо натиснути на животик іграшки, то зіграє спокійна колискова мелодія, яка поєднуватиметься з м'яким кольоровим підсвічуванням малюка.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі м'якої іграшки
- Має кільце для чіпляння над ліжечком
- На одній лапці безпечне пластикове дзеркальце, на іншій — прорізувач
- У животику розміщений музичний блок на батарейках
- Блок підсвічується й програє кілька спокійних колискових мелодій
Характеристики:
- Вік: З народження
- Розміри: 20 х 10 х 25 см
- Блок працює від трьох батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 18 х 16 х 29 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | М'яка іграшка |
| Вікова група | З народження |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 180 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 655 ₴



