Електронний конструктор із ліхтариком і музикою 201 деталь

- Немає в наявності
- Код: 38426
1 611 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей конструктор — це чудовий спосіб познайомити дитину з основними принципами роботи електроенергії в легкій і веселій ігровій формі.
З цим набором ви зможете зібрати безліч різних варіацій електричних ланцюгів і навіть функційних роботів, які виконуватимуть різні дії: світло, звук, вмикання вентилятора, самостійний рух і відтворення музики.
До комплекту з конструктором також входить ілюстрована інструкція зі збирання різних моделей, де також коротке пояснення фізичних процесів, що відбуваються в кожному варіанті складання, а також управа з роз'ясненням функцій кожної деталі.
Особливості:
- 110 варіантів збирання
- Можливість створювати функційних роботів
- До комплекту входить ілюстрована інструкція зі збирання різних моделей
- Інструкція містить короткі пояснення фізичних процесів для кожної зібраної моделі конструктора
- До набору входять ліхтарик, сирена, вентилятор, мікрофон, колонка та безліч інших функціональних блоків
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Кількість деталей: 201
- Працює від трьох батарейок типу "AA" (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 46.4 × 8 × 35.3 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 201 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Електроніка, електротехніка |
| Тип конструктора | Електронний |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 353 мм |
| Довжина упаковки | 464 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
- Ціна: 1 611 ₴


