Набір лікаря для дітей 2 в 1 рюкзак трансформується в медичну стійку

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38427
748 ₴
655 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб мама з татом довго не хворіли, а дитина працювала з улюбленою справою! Набір лікаря містить пластиковий рюкзак, іграшкове медичне приладдя та тематичні наклейки. До рюкзака додаються текстильні регульовані ремінці. Рюкзак легко трансформується в медичну стійку. Різноманітні медичні предмети роблять гру в лікаря ще цікавішою. До набору також входить тематичні кольорові наклейки.
Особливості:
- Пластиковий рюкзак
- Текстильні регульовані лямки для рюкзака
- Рюкзак трансформується в медичну стійку
- Різноманітні медичні інструменти
- Тематичні кольорові наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір медичної стійки 39.5 х 21.5 х 40 см
- Розмір рюкзака 21 х 13 х 26.5 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 50 х 21 х 66 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 265 мм |
- Ціна: 655 ₴



