Іграшкова каса зі звуком підсвічуванням й аксесуарами Cash Register Set

- Немає в наявності
- Код: 38430
943 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З цим іграшковим набором ваш малюк ближче познайомиться з принципом роботи касового апарату. Касовий апарат має візуальні та звукові ефекти, а також функціональний калькулятор. Ящик для грошей відкривається під час натискання відповідної кнопки.
Особливості:
- Касовий апарат має шухляду для грошей, яка відкривається натисканням відповідної кнопки
- Каса обладнана калькулятором і мікрофоном
- До комплекту входять іграшкові ваги
- Сканер на касі підсвічується і видає характерні звукові ефекти
- До набору входить кошик для супермаркету та муляжі продуктів
- Додані ігрові муляжі грошей
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри касового апарату 33 х 16 х 18 см
- Іграшка працює від двох батарейок типу "АА" (не входять до набору)
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 40 × 17 × 22 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 180 мм |
- Ціна: 943 ₴




