Дитячий підлоговий Аерохокей дерев'яний від мережі Sport 60 см

- Немає в наявності
- Код: 38431
3 139 ₴
Аерохокей — неймовірно захоплива настільна гра, яка досить популярна серед дітей і дорослих. Цей ігровий набір перенесе дитину в захопливий світ повітряного хокею!
Стіл маленьких розмірів можна встановити вдома. Так, дитина влаштовуватиме змагання з друзями або з батьками, не виходячи зі своєї кімнати, розвиваючи водночас здоровий дух суперництва, тренуючи дрібну моторику рук, координацію та інші позитивні навички.
Іграшка являє собою стіл на ніжках із вбудованим вентилятором, що спрямовує потоки повітря в отвори, зроблені в ігровому полі хокею. Це підвищує швидкість подач і сприяє легкому пересуванню шайби полем.
З двох сторін столу для кожного гравця встановлені лічильники, за допомогою яких підводиться підрахунок забитих шайб.
Особливості:
- Ігрова платформа виготовлена з дерева
- Призначений для двох гравців
- У комплекті шайби для гри
- Працює від мережі
Комплектація:
- Стіл
- Шайба
- Дві біти
- Дріт для під'єднання до мережі
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри: 80 х 42.5 х 60 см
- Розмір упаковки: 45 х 42.5 х 85 см
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал столу | Дерево |
| Стан | Новий |
| Тип | Аерохокей |
| Тип ігрового столу | Підлоговий |
| Колір ігрового поля | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 800 мм |
| Ширина | 425 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 850 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 425 мм |
- Ціна: 3 139 ₴
