Паркінг для машинок із механічним підіймачем підсвіткою і звуком 64 елементи

- Немає в наявності
- Код: 38432
1 209 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Super Garage — це багаторівневий паркінг із крутим треком, який подарує дітям можливість не тільки припаркувати всі свої машинки, а й влаштувати захопливі перегони звивистими шляхами. Набір складається із 64 деталей, включно з металопластичними машинками, ігровим полем та всілякими аксесуарами, що дають змогу створити реалістичний світ авто. Механічний ліфт для машин, круті спуски та тематичні звукові ефекти надають інтерактивності, допомагаючи розвивати уяву та логічне мислення. Іграшка стане чудовим подарунком для маленьких фанатів автомобілів.
Особливості:
- 6 металопластикових машинок
- Механічний підіймач
- Звукова панель на вежі відтворює звуки та підсвічується (батарейки додаються)
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Масштаб: 1:64
- 64 елементи
- Розмір іграшки: 38 x 36 x 57 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 34 x 15 x 23 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 570 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 380 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Червоний |
| Ширина у зібраному вигляді | 360 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 340 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 1 209 ₴



