Паркінг для машинок 3 в 1 Автосервіс Заправка Рятувальна служба 88 елементів

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38433
1 396 ₴
1 230 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Street Convoy - це масштабована ігрова автомобільна станція, яка збирається з 88 деталей. Парковка складається з заправки, ремонтної майстерні, підйомника для автомобілів, спусків, дороги, а також у набір додані машини і навіть вертоліт. Набір дозволяє створювати реалістичні сцени міського життя, забезпечуючи розвиток уяви, координації рухів та моторики.
Яскравий дизайн, міцні матеріали та різноманітність функцій роблять цю іграшку чудовим подарунком для дітей, які люблять транспорт та активні ігри.
Особливості:
- Ігрова модель 3 в 1: автосервіс, заправна станція та рятувальна служба
- 88 елементів
- 6 металопластикових машинок
- Велика кількість деталей, що рухаються
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір у зібраному вигляді: 70 х 34 х 19,5 см
- Паковання: коробка
- Розмір паковання: 42 × 9 × 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 700 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 340 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 195 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 230 ₴


