Паркінг для машинок 2 в 1 Трек із механічним запуском Gravity Race Track Пожежна станція

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38435
844 ₴
743 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Хто першим подолає цей крутий узвіз? Яка з двох машинок виявиться спритніше?!
Цей компактний тематичний гараж за лічені секунди перетворюється на захоплюючий трек для гонки. Просто постав кожну з машинок на стартову позицію і натисни на важелі, що їх стримують.
Доверш дизайн іграшки яскравими наклейками, представленими в комплекті, щоб кожна деталь засяяла новими фарбами.
Особливості:
- Гараж перетворюється на трек
- 2 металопластикові машинки в комплекті
- Набір наклейок для декорування
- Важелі, що запускають машинки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір треку у зібраному вигляді: 64,5 х 24 х 22 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 42 × 12.5 × 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 645 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 240 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 220 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 420 мм |
| Довжина упаковки | 125 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 743 ₴



