М'яке брязкальце з підвісками та кріпленням для підвішування Цуценя

- Немає в наявності
- Код: 38440
450 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брязкальце - це перша іграшка малюка, яка знайомить його зі світом через гру. Вона повинна викликати задоволення від забави, одночасно розважати і заспокоювати. Яскравий дизайн та приємні звуки стимулюють розвиток слуху, зору та моторики, роблячи кожен момент гри особливим.
Особливості:
- Брязкальце виконане у вигляді песика
- 2 прорізувачі
- Кульки, які шумлять
- Підвіски
- Є кріплення для підвішування
- Виготовлено з плюшевого текстилю, м'якого та приємного на дотик
Характеристики:
- Вік: від 3 місяців
- Розмір брязкальця: 19 х 5 х 48 см
- Паковання: Лист
- Розмір упаковки: 16 x 5 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 480 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 450 ₴




