Іграшка комфортер Єдиноріг із прорізувачем

-13%
- Готово до відправки
- Код: 38442
372 ₴
323 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка створена для розвитку сенсорики, моторики та координації рухів малюків. Виконана у формі милої тварини з інтерактивними елементами.
Брязкальце має гумовий прорізувач, тканинні деталі різних текстур, а також елементи, які відтворюють брязкання.
Яскравий дизайн, звукові ефекти та безпечні матеріали роблять іграшку ідеальною для раннього розвитку малюків.
Особливості:
- Брязкальце виготовлене з плюшевого текстилю, м'яке і приємне на дотик
- М'який гумовий прорізувач для полегшення дискомфорту при прорізуванні зубів
- Елементи, які відтворюють брязкіт, для стимуляції слуху
- Вушка, які шумлять
- Різні текстури для тактильного розвитку
- Петелька для підвішування
Характеристики:
- Вік: від народження
- Розмір іграшки: 28 х 4 х 28 см
- Пакування: лист
- Розмір упаковки: 24.5 x 5 х 16 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Іграшка-комфортер |
| Вікова група | З народження |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 323 ₴



