М'яке брязкальце з підвісками та кріпленням для підвішування Левеня

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38446
473 ₴
416 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Брязкальце - це перша іграшка малюка, яка знайомить його зі світом через гру. Вона повинна викликати задоволення від забави, одночасно розважати і заспокоювати. Яскравий дизайн та приємні звуки стимулюють розвиток слуху, зору та моторики, роблячи кожен момент гри особливим.
Особливості:
- Брязкальце виконане у вигляді левеня
- 2 прорізувачі
- Ніжки, які шумлять
- Підвіски
- Є кріплення для підвішування
- Виготовлено з плюшевого текстилю, м'якого та приємного на дотик
Характеристики:
- Вік: від 3 місяців
- Розмір брязкальця: 17 х 12 х 24 см
- Паковання: Лист
- Розмір упаковки: 16 x 10 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 240 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 245 мм |
- Ціна: 416 ₴

