Музичний Автотренажер Aircraft Game Console з підсвічуванням Червоний

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38450
1 458 ₴
1 285 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий автотренажер Aircraft Game Console — це захоплива інтерактивна іграшка у формі літака, яка подарує малюкам безліч веселих моментів і допоможе розвивати координацію й увагу.
Завдання гравця — керувати літаком, уникаючи зіткнень з іншими літаками, щоб успішно пройти рівень. Іграшка обладнана багатьма рівнями складності, що надає грі динаміки та виклики, а також розвиває реакцію, увагу та стратегічне мислення. Завдяки яскравому дизайну, світловим і звуковим ефектам, гра стає ще цікавішою та дарує години розваг для маленьких пілотів!
Особливості:
- Фрази англійською мовою
- Пісні англійською мовою
- 1 пісня російською мовою
- Звукові ефекти: сигнал, звук поворотників, сирена
- Регулювання гучності
- Підсвічування
- Ускладнення рівнів гри
- Рухома стрічка із зображенням злітної смуги
- Кабель USB Type-C у комплекті
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Тип живлення — 4 батарейки "АА" (не додаються) і від мережі
- Упаковка: коробка
- Габарити упаковки: 42 х 20 х 27 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Мови | Англійська, Російська |
| Тип живлення | Батарейки, Мережа |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Ширина упакування | 20 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 285 ₴

