Дитяча залізниця зі звуком і підсвічуванням High-Speed Train Коричневий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38456
1 291 ₴
1 138 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір "High-Speed Train" — це реалістична модель високошвидкісного поїзда з деталізованим дизайном, який подарує дітям захопливі години гри. Набір містить потяг із декількома вагонами та набір рейок, які дають змогу створювати різні конфігурації траси.
Потяг має довжину 110 см, а рейки можна зібрати в кілька варіантів траси, забезпечуючи різноманітність гри. До комплекту також входять декоративні елементи, як-от дерева, що робить гру ще реалістичнішою.
Іграшка допомагає розвивати уяву, дрібну моторику та інженерні навички, забезпечуючи чудовий досвід гри для дітей від 3 років.
Особливості:
- У комплекті локомотив і 3 вагони
- Локомотив відтворює звукові ефекти та підсвічується
- Автоматичний рух
- Декілька варіантів збирання залізничних колій
- Елементи декорацій: дерева, дорожні знаки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Загальна довжина поїзда: 110 см
- Тип живлення: 2 батарейки "АА" (не додаються)
- Розмір залізничних колій: 194х101 см, 125х171 см та інші (варіанти складання вказані на упаковкt)
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 68 × 6 × 42 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Довжина у зібраному вигляді | 1940 мм |
| Комплектація іграшки | Залізничний склад, Вагон, Декорації, Локомотив |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Коричневий |
| Ширина у зібраному вигляді | 1010 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 420 мм |
| Довжина упаковки | 680 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 138 ₴





