Інтерактивна іграшка Динозавр Smart Dragon зі світлом і звуком

- Немає в наявності
- Код: 38457
489 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий динозавр має вигляд і ходить точно як справжній. А ще — гарчить і яскраво підсвічується. Бери в руки іграшку та починай захопливу реалістичну гру! До набору додана напівпрозора фігурка чоловічка, що урізноманітнить ігровий процес. Іграшки зроблені з пластику. Динозавр працює від трьох батарейок типу АА (немає в наборі).
Особливості:
- Іграшка виготовлена як динозавр
- У комплекті фігурка чоловічка
- Звукові ефекти
- Яскрава підсвітка
- Динозавр ходить
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір динозавра (без урахування крил): 33 х 8 х 9.5 см
- Динозавр працює від 3 батарейок АА (не додаються)
- Розмір упаковки: 19 × 9 × 12 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 9.5 см |
| Довжина | 33 см |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Тварина |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Блакитний |
| Ширина | 8 см |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 120 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 489 ₴

