Музична іграшка для дітей із підсвічуванням М'який Єдиноріг

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38460
657 ₴
578 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка, заспокійлива та така приємна! Музична іграшка має вигляд м'якої набивної тварини. Треба натиснути на кнопку, як іграшка почне підсвічуватися різними кольорами, відтворювати звукові ефекти та приємну мелодію, під яку малюк легко та швидко занурюватиметься у сновидіння. Зовнішня текстильна частина виробу приємна на дотик. Іграшка цілком безпечна навіть для найменших.
Особливості:
- Музична іграшка виготовлена як м'яка набивна тварина
- 2 режими роботи
- Звукові ефекти (биття серця, щебет птахів)
- Заспокійлива мелодія
- Підсвітка кількома кольорами
- Іграшка працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір іграшки: 17.5 х 6.5 х 26 см
- Іграшка працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 16 х 10.5 х 27.5 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Текстиль |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Музична іграшка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 65 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 275 мм |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 578 ₴


