Музична іграшка для дітей із підсвічуванням і рухомою лапкою М'який Зайчик

- Немає в наявності
- Код: 38462
533 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
М'яка, яскрава та гучна! Музична іграшка має вигляд м'якої набивної тварини, що тримає музичний інструмент. Треба натиснути кнопку на інструменті, як іграшкова тварина почне рухати лапкою, підсвічуватися й відтворювати різні мелодії. Зовнішня текстильна частина виробу приємна на дотик. Іграшка цілком безпечна навіть для найменших.
Особливості:
- Музична іграшка виготовлена як м'яка набивна тварина
- Відтворює мелодії (є перемикач мелодій)
- Яскраве підсвічування
- Тварина рухає лапкою
- Кільце-фіксатор для підвішування іграшки
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Розмір іграшки: 17 х 10 х 19 см
- Іграшка працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
- Розміри упаковки: 19 х 13.5 х 21.5 см
- Пакування: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Музична іграшка |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 190 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Ширина упакування | 140 мм |
| Висота упаковки | 220 мм |
- Ціна: 533 ₴



