Будиночок іграшка з флоксовими фігурками Щаслива сім'я 3 поверхи

- Немає в наявності
- Код: 38350
1 731 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Триповерхова заміська віла для лісових жителів Happy Family. Будинок легко розкривається й на першому поверсі утворюється внутрішній дворик. Між поверхами є сходи. На першому поверсі можна облаштувати три кімнати, на другому — дві. Вхідні двері на першому поверсі та подвійні двері для виходу на балкон на другому поверсі відчиняються. У комплекті аксесуарів є люстра, обладнана світлодіодами. Люстра вмикається натисканням спеціальної кнопочки, розташованої збоку (батарейки в комплекті).
Особливості:
- Прекрасна деталізація лялькового будиночка
- Щоб із будинком було грати ще цікавіше, він відкривається за типом книги
- На двох поверхах розташовуються вітальня, кухня, спальня, ванна кімната та тераса, яку можна обставити меблями та прикрасити
Комплектація:
- 2 персонажі: зайчики-молодята
- Меблі для будиночка (стіл, 2 стільці, плита, кухонний стіл з мийкою та краном (без води), буфетний стіл, люстра)
- Набір посуду (2 фужери, 2 келихи, каструлі з кришкою, чайник, сковорода, ополоник, лопатка та ін.)
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Ефекти, що працюють від 3 батарейок типу AG13, входять до комплекту
- Висота фігурки: 8 см
- Розмір будинку: 29 x 29 x 36 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 65 × 17 × 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 360 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 290 мм |
- Ціна: 1 731 ₴




