Машинка вантажівка з рухомим кузовом Рilsan 85 см Синій

- Немає в наявності
- Код: 38352
1 776 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вантажівка Рilsan master truck стане улюбленою іграшкою Вашої дитини, а також приводом для створення нових і нових ігор у пісочниці. Адже це так цікаво: вантажити і розвантажувати в кузов пісок або гальку, імітуючи роботу справжнього водія важкої техніки. Завдяки іграшковій вантажівці дитина зможе отримати уявлення про те, як відбувається будівництво та інші роботи, що вимагають застосування великих потужних машин. Деталізація цієї спецтехніки досить докладна, що дозволить дитині краще вивчити пристрій машини. Матеріал, з якого виготовлена іграшка – високоміцний пластик, безпечний для дитини.
Особливості:
- Висока деталізація
- Високоміцний пластик, безпечний для дитини
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розміри іграшки: 85 х 31 х 37 см
- Вага іграшки: 2 кг
- Упаковка: коробка
- Розмір упаковки: 86×35×37 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 2000 г |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 370 мм |
| Довжина | 850 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 310 мм |
- Ціна: 1 776 ₴


