Конструктор Лабіринт із гірками та кульками Діно-парк 146 деталей

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38364
1 401 ₴
1 231 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оригінальний конструктор стане початком створення дивовижного парку розваг у стилі Дінопарка. Великі кольорові елементи, поєднуючись між собою, утворюють швидкісний лабіринт, яким будуть скочуватися усміхнені мордочки.
Особливості:
- Конструктор виготовлений у формі Динопарку
- 3 кольорові кульки з милими мордочками в комплекті
- 2 фігурки чоловічків
- Круті повороти та веселі гірки
- Ігрові елементи виготовлені з якісного первинного пластику, безпечного для здоров'я
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість: 146 елементів
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 49 х 9 х 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 146 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Тварини |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
- Ціна: 1 231 ₴




