Робот трансформер Оптимус Прайм 21 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 38366
543 ₴
489 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка для допитливого та кмітливого малюка - трансформер, герой популярного мультфільму, що перетворюється на круту машину.
Послідовність визначаєте саме ви! Удвічі більше сценаріїв для гри з двома різними персонажами.
Особливості:
- Стильний дизайн у формі трансформера, героя популярного мультфільму
- Трансформується в круту машинку, має пластикові колеса
- Є меч і двостороння сокира
- Виготовлений із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Розмір іграшки: 21 х 5 х 21 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 22 х 8.5 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 210 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 85 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 489 ₴
