Робот трансформер Оптимус Прайм Force 29 см

-10%
- Готово до відправки
- Код: 38367
689 ₴
622 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий деталізований робот-трансформер стане чудовим подарунком кожному хлопчику, адже завжди цікаво спостерігати, як загрозливий робот перетворюється на яскраву машинку. Така багатофункціональна іграшка зацікавить дитину на довгі години та дасть змогу культивувати цікавість до техніки та майстерності. Іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику, а деталізація кожного її елемента вражає.
Особливості:
- До комплекту входить зброя та аксесуари
- Робот перетворюється на машинку
- Іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки: 29 х 5 х 20 см
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 44 х 10 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Трансформер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 50 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 200 мм |
| Персонажі | Transformers |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 440 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 622 ₴

