Набір лікаря у валізі на колесах 2 в 1 Столик Аксесуари Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 38369
1 010 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб мама з татом довго не хворіли, а дитина працювала з улюбленою справою! Набір лікаря містить валізу, іграшкове медичне приладдя, муляжі ліків і тематичні наклейки. Валіза має висувну ручку та два колеса, тому її зручно пересувати підлогою або на вулиці; легко трансформується в медичний столик. Стетоскоп, термометр, шприц, молоточок, медичні ножиці та інші медичні предмети, а також картонні муляжі ліків роблять гру в лікаря ще цікавішою. До набору також входить тематичні кольорові наклейки.
Особливості:
- Валіза з висувною ручкою
- Валіза трансформується в медичний столик
- Різноманітні медичні інструменти (стрескоп термометр шприц ножиці молоточок щипці та інші)
- Бічний знімний кошик для медичного столу
- Картонні муляжі ліків
- Тематичні кольорові наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір медичного столу: 50 х 21 х 66 см
- Пакування: Валіза
- Розмір упаковки: 50 × 21 × 66 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір юного доктора |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | Кейс |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 660 мм |
- Ціна: 1 010 ₴



