Розвиваюча іграшка Музичний телефон із пальчиковими іграми Білий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 38370
763 ₴
686 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Грай, усміхайся, розвивайся! Яскрава барвиста іграшка виготовлена у вигляді телефону: на панелі є кнопки та й трубку завжди можна підняти. Але цей телефон не простий, а музичний! Імпровізоване піаніно відтворює звуки, а різнокольорові кнопки – мелодії. При цьому сама іграшка яскраво підсвічується. Натискаючи на кнопки, малюки слухатимуть та запам'ятовуватимуть цифри англійською мовою, а також – англійські слова, фрази та алфавіт. Крім того, іграшка має обертовий бубон-брязкальце і пальчикові ігри.
Особливості:
- Іграшка виготовлена як телефон
- Кілька режимів роботи
- Велика кількість кнопок на ігровій панелі, трубка
- Озвучування цифр англійською мовою
- Англійські фрази, слова, алфавіт
- Функція піаніно
- Відтворення мелодій
- Яскраве підсвічування
- Ігри для розвиток дрібної моторики
- Бубон-брязкальце
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Працює від 3 батарейок типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки 26 х 16.5 х 18 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 30 × 18.5 × 22 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Піаніки |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 165 мм |
- Ціна: 686 ₴



